O firmie

Firma BERMUDA na rynku kompozytów istnieje od 2000 roku. W latach wcześniejszych doświadczenie zdobywaliśmy podczas zatrudnienia w specjalistycznych firmach zachodnich i polskich.
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji wyrobów z laminatów poliestrowo szklanych. Dysponujemy zapleczem technicznym oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą.
Głównymi zleceniodawcami i odbiorcami naszych wyrobów i usług są firmy zachodnie oraz krajowe z branży stoczniowej, kolejowej, motoryzacyjnej oraz wyrobów sanitarnych.
Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest fakt stałej współpracy  z wiodącym zachodnim odbiorcą kabin sanitarnych dla przemysłu stoczniowego wytwarzanych z żywic samogasnących  (niepalnych)  takich firm jak DSM, BÜFA, LEDA. Wszystkie wyroby spełniają wysokie normy niepalności.  

  
Od 2004 roku wyprodukowaliśmy ponad 30000 szt. kabin sanitarnych łącznie z różnymi elementami będącymi wyposażeniem tych kabin (umywalki, szafki, zasłony, wanny). Wyroby trafiały do włoskich stoczni w Genova, Monfalcone, Margera na poczet statków pasażerskich czołowych światowych armatorów. 

Ilość produkowanych wyrobów z żywic samogasnących pozwoliła zostać nam liderem w produkcji kabin sanitarnych wytważanych metoda kontaktową.   
Jesteśmy przygotowani zarówno na produkcję gotowych wyrobów jak i budowę modeli oraz form.

Poprzez dużą różnorodność realizacji zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza firma to żetelny i solidny kooperant którego celem jest zadowolenie klienta.

Zapraszmy do współpracy.